Lütfen bekleyin..


"işgal" hakkında yazılar

Ağustos 2018 tarihinde medyaya yansıyan haberlerde, ABD'nin Pensilvanya Eyaleti'nde Yüksek Mahkeme'nin yayımladığı bir Büyük Jüri Raporu'nda Katolik Kilisesi'nde son 70 yılda binde..
ABD, tarihin kaydettiği en tehlikeli ve şeytani planlara sahip ülkelerin başında geliyor. ABD nin kurucuları önce Kızılderili insanların memleketlerini işgal ettiler ve onların köklerini kuruttular. Sonra ..
Dünyanın en demokratik ülkelerinden biri olan ABD’nin demokratik partili, 1997 – 2001 tarihleri arasında dışişleri bakanlığı yapan Madeleine Albright: “Irak’ta 500 bin çocuk ..
Şehid, sözlükte bir olaya şahid olmak, tanıklık yapmak, bir yerdehazır bulunmak anlamlarına gelen şehâdet mastarından türeyen bir kelimedir. Şehid, İslâmî bir terim ve Kur’ân&..
           Evet, bu bir darbe girişimi değildi. Bu bir işgal girişimi idi. Bütün şer güçler daha önceden bir araya gelmiş ve Türkiye’yi yıkmak iç..
İslâm Coğrafyasını iliklerine kadar sömürmek için, soğuk savaşın sona ermesinden sonra Batı’nın emperyal devletlerine yeni düşmanlar lazımdı. NATO’ya yeni roller ve yeni tehdit alg..

RSS
© 2019 - Batman Basın
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=