Lütfen bekleyin..Avantajları Saymakla Bitmeyen Site konusarakogren.com !

30 Haziran 2016, 14:01 - Okunma: 90542

konusarakogren.com ! özellikle de çocuk yaşlardan İngilizce bilen fakat bunu hiçbir şekilde konuşmaya dökememiş olan kişiler için oldukça avantajlı olan eğitimler sunuyor.

Eskiden yabancı dilleri öğrenmek için yurtdışına dillerin kendi vatanlarına gidilerek dil kurslarına ve dil okullarına kayıt yaptırılmaktaydı. Kurslara kayıt olan kişiler konaklama yerlerini de ayarlayarak ülkelere gittiklerinde maddi olarak biraz sıkıntı yaşamaktaydılar. Kendi ülkelerinde bu konuda yeterli eğitim merkezleri olmadığı için yurt dışına gitmek zorunda kalanlar artık http://www.konusarakogren.com adresi sayesinde ülke dışına değil, bulundukları odalardan dahi çıkma ihtiyacı duymamaktadırlar. İşinde uzman eğitimcilerin yer aldığı sitede eğitimlere başlamak için başvuruları yapılan öğrencilere dönüş yapılmakta olup, sonrasında ihtiyaçları olan eğitim paketlerine ortaklaşa karar verilmektedir. 3 aylık, 6 aylık ve 9 aylık sürelerde hazırlanmakta olan paketlerde 10 dakika, 20 dakika ve 30 dakika seçenekleri yer almaktadır. Başta zorlanacaklarını düşünerek en kısa sürelere sahip olan paketleri seçen kişiler sonrasında büyük pişmanlık yaşamaktadır. Sürelerin yetmediğinden yakınan kişiler paket bitimlerinde hiç beklemeden kendilerini daha da geliştirmek adına kimi zaman yeni bir paketle eğitimlerine devam etmeyi istemektedirler.

Yabancı dillerde konuşarak öğrenmek oldukça etkili olup, bu şekilde öğrenilenler daha fazla akılda kalmaktadır. Ana dilleri İngilizce olan eğitmenlerle düzenli olarak her gün belirli süreler konuşan kişiler zaman içerinde daha akıcı konuşmaya başlamakla kalmayıp, kelimeleri de gerçek aksanı ile konuşmayı öğrenmekteler. Günümüzde bu şahane imkân sayesinde diğer kurslara çok fazla talep olmamakta olup, özellikle de günlerini yoğun yaşayan ve işlerinden evlerine dahi zor zaman ayırdığından yakınan kişiler için oldukça avantajlı olmaktadır. Ayrıca diğer eğitimlerde öğrencilerin tüm ders boyunca ellerinden kâğıt ve kalemleri düşürmeden saatlerce söylenilenleri yazması ve bunları ezberleme çabaları anın oldukça sıkıcı geçmesine neden olmaktadır. Öğrenilenlerin konuşarak pratik yapılmaması eğlenceli şekillerde dile dökülmemesi hem öğrenmeyi zorlaştırmakta olup, hem de ortamda diğer derslerin gelmesini sabırsızlıkla bekleyecek heyecan oluşturmamaktadır. Oysaki karşılıklı konuşma ile öğrenilmekte olan her bir kelimenin hem gerçek aksanı öğrenilmekte olup, hem de çok kısa süreler içerinde anlamak ve kendini anlatmakta kolay olmaktadır. İlk derslerde genellikle İngilizce renkler sayılar, günler, ay isimleri, tanışma cümleleri ve İngilizce yönler ezberlenmektedir. 

Özellikle de çocuk yaşlardan İngilizce bilen fakat bunu hiçbir şekilde konuşmaya dökememiş olan kişiler için oldukça avantajlı olan eğitimde konuşurken yapılan yanlışlıklar eğitmenler tarafından düzeltilmekte olup, bu sayede aynı hatalar tekrar edilmeden her bir kelimenin doğrusu akıllarda kalmaktadır. Eğitimlerin saatleri gününüzün seyrine göre değişmekte olup, konuşmaya başlanılan hoca ile 30 saat gibi uzun süreleri geçirdikten sonra hoca değiştirme hakkı da sunulmaktadır. Artık ulaşımın zor olduğu, iş ve ev arasında zamanlarını anca yetirenler için oldukça iyi olan bu eğitimlerin fiyatları da diğer kurslara oranla daha ekonomiktir. Uygun fiyatları ve diğer özel imkanları sayesinde öğrenme garantisi sunmakta olan eğitimlerden faydalanmak için daha fazla geç kalmadan hemen İngilizce konuşmaya başlayın.

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
EĞİTİM Kategorisindeki Diğer Haberler
Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir’den Kürtçe seçmeli ders çağrısı ..
Sanal oyunların öğrenciler üzerindeki etkileri hakkında açıklama yapan Batm..
​Batman Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, yüksek lisans ve doktora ..
Batman Belediyesi, Batman Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birl..
Öğrenci odaklı çalışmalarıyla ön plana çıkan Batman Üniversitesi, Batman An..
Bir dizi ziyaret ve temasta bulunmak için Batman’a gelen YÖK Başkanı Erol Ö..

RSS
© 2022 - Batman Basın
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=