Lütfen bekleyin..MÜSİAD Batman Şubesinin 6. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi

13 Ocak 2019, 20:23 - Okunma: 2711

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD)Batman Şubesinin 6. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Suad Özdemir görevi Alaattin İraz’a devretti.

MÜSİAD Batman Şubesinin 6. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirilerek Suad Özdemir görevi Alaattin İraz’a devretti.

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD)Batman Şubesinin 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı MÜSİAD Genel başkanı Abdurrahman Kaan, DEİK Başkanı Nail Olpak, Batman Milletvekili Ziver Özdemir, şube başkanları ve kamu kurum ve STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Yapılan genel kurulda Başkan Suad Özdemir görevi Alaattin İraz’a devretti.

Genel kurul açılış konulmasını yapan Şube Başkanı Suad Özdemir, konuklara katılımlarından dolayı teşekkür ederek sözlerine başladı. Özdemir, MÜSİAD’ı Batman’da kurdukları tarihten bugüne kadar yaptığı faaliyetlerden bahsederek, MÜSİAD’ın önemine ve ülkeye kattığı değerleri anlattı. Konuşmasının sonunda başkanlığı boyunca kendisine destek olan arkadaşlarına teşekkür eden Özdemir, yol arkadaşlarından helallik istedi.

Toplantıda Genel Başkan Abdurrahman Kaan ve DEİK Başkanı Nail Olpak’ta birer konuşma yaparak genel kurulun hayırlara vesile olmasını diledi.

MÜSİAD Genel Kurul Toplantısının ikinci bölümünde önce divan heyeti tekliflerinin alınmasının ardından divan seçimleri gerçekleştirildi. Divan heyetinin belirlenmesinden sonra MÜSİAD Batman şubesinin 2018 ve 2019 yıllarında yapılan faaliyetlerin raporları, 2019 ve 2020 yılları faaliyet planları, 2018 ve 2020 yılı hesap tablosu ve tahmini bütçenin okunmasının ardından oylamaya geçildi.

Genel kurulda yapılan oylama sonucunda Şube Başkanlığına Alaattin İraz seçildi.

Yönetim kurulu asil ve yedek üyeliğine; Alaattin İraz, İrfan Özdemir, Abdulmetin Altun, Murat Özcan, Hasan Kılıç, Abdürrahim Müjdeci, Veysel Önal, M. Şirin Oğuz, Ahmet Şen ve Bengin Özdemir seçildi.

Yapılan oylamada denetleme kuruluna asil üyeliğine; denetleme kurulu başkanlığına Cuma Dişikırık, Adil Duman ve Fırat Tunç seçildi.

Son olarak genel kurulun kapanış konuşmasını yapan MÜSİAD Batman Şube Başkanı Alaattin İraz, “Daha önce yapıldığı gibi bundan sonra da kurucu başkanımız Suad Özdemir’in bıraktığı yerden görevi layıkıyla yapmak için gereken çabayı göstereceğiz, yönetim kurulu üyelerimiz ve üyelerimizle ilimizin kalkınması için elimizden geleni yapacağız. Bu vesile ile 6. Olağan Genel Kurul toplantımıza katılan değerli konuklara ve üyelerimize teşekkürlerimi sunarım. Genel kurul sonuçlarının hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Programın sonunda MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan başkanlığı devreden Suad Özdemir’e teşekkür plaketi takdim etti. (İLKHA)

Türkiye ayçiçeği ithalatını 3-5 yılda bitirebilir!

Türkiye ayçiçeği ithalatını 3-5 yılda bitirebilir!

Türkiye ayçiçeği ithalatını 3-5 yılda bitirebilir!

Türkiye ayçiçeği ithalatını 3-5 yılda bitirebilir!

Türkiye ayçiçeği ithalatını 3-5 yılda bitirebilir!

Türkiye ayçiçeği ithalatını 3-5 yılda bitirebilir!

Türkiye ayçiçeği ithalatını 3-5 yılda bitirebilir!

  • Bu haberi paylaşın:
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
EKONOMİ Kategorisindeki Diğer Haberler
Batman’da ekmeğe yapılan yüzde 25’lik zamla 2 liradan 2,5 liraya çıkarılmas..
MÜSİAD Batman Şube Başkanı Alaaddin İraz, KOBİ'lere sunulacak 25 milyar..
İŞKUR İl Müdürü Besim Eviz, 2019 itibariyle tüm program ve projeleriyle çal..
Batman'da her geçen gün büyüyen işsizlik sorununa ilişkin değerlendirme..
Batman’da sakatat fiyatlarındaki artışlarla kilosu yaklaşık 50 liraya yakla..
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, son 17 yılda ..

RSS
© 2019 - Batman Basın
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=