Lütfen bekleyin..


"ypg" hakkında yazılar

Uzun süredir ülke gündeminde olan Suriye’nin kuzeyine yönelik operasyon ABD’nin oyalama taktiklerinin ardından 9 Ekim Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sosyal m..
Ümmet olarak içinde bulunduğumuz dağınıklık, parçalanmışlık ve perişanlığa baktığımızda içimiz kan ağlıyor ve çare üretememenin acısıyla yüreğimiz dağlanıyor.İslam coğrafyas..
ABD, 11 Eylül 2001 saldırılarından sonra da Ortadoğu’da izlediği politikada değişiklik yaparak Büyük Ortadoğu Projesini devreye soktu. Bu bölgede tam hâkimiyet kurmaya çalışmaktadır..
Geçen hafta telefonuma bir mesaj geldi.“Hayırlı günler hocam, nasılsınız?”Ben de, “Teşekkürler, Ortadoğu’da ve Türkiye’deki olaylar çok yoğun bir şe..
Reza Zarrab Amerika’ya tutuklanacağını bile bile gitti!!ABD'deki Zarrab davasında, Jüri seçimlerinin ardından davanın başlaması bekleniyor.“Zarrab Davası” olarak başlayan duruşma..
ABD Başkanı Donald Trump, Ortadoğu ziyaretinde fitne ateşini yeniden yaktı. Körfezde sular ısındı. İslâm Coğrafyası karıştı. Çoğu Arap ülkesi olmak üzere 7 ülke Katar’a karşı birleş..
Rakka operasyonu başladı.Rakka, Suriye’nin kuzeydoğusunda bir şehir. Türkiye NATO’da ABD ile müttefik. NATO (Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü) dünyanın ..

RSS
© 2022 - Batman Basın
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=