Lütfen bekleyin..


"Afganistan" hakkında yazılar

Geçen hafta Âlimler ve Medreseler Birliği (İTTİHADUL ULEMA) tarafından "Ümmetin İlim ve Düşünce ile Gelişmesi ve Kalkınmasında Ulemanın Rolü" temasıyla 7'incisi düzenle..
Âlimler ve Medreseler Birliği (İTTİHADUL ULEMA) tarafından 15-16 Ekim günlerinde "Ümmetin İlim ve Düşünce ile Gelişmesi ve Kalkınmasında Ulemanın Rolü" temasıyla 7'inci Â..
ABD ve NATO’nun Afganistan’da mağlup olmasını sindiremeyen ABD kuklası kesimler, ABD’nin mağlubiyet ve rezil olmasını örtbas etmek için her fırsatı kullanarak İslam’a saldırmaktan geri..
Her zaman medyanın bir sihirbaz olduğunu söylerim. Bugün sosyal medyada şöyle bir videoya rast geldim; bir futbol sahası… Kalenin doksan diye tabir edilen noktasına bir levha asılmış, futbolcu friki..
Önceki yazımızdan devam edelim. 11.4.2017 SalıSabah namazından sonra saat 6.45’te Samangan şehrine bağlı Hz. Sultan ilçesinde çok geniş bir arazideki piknik yerine doğru hareket ..
Geçen yazımızdan kalan yerden devam edelim.8.4.2017 CumartesiProgramımızda, ülkenin kuzeyinde bulunan birkaç şehirdeki yetimhanelerin programlarına katılmak vardı. Güneyden kuzeye karayolu..
İHH İnsani Yardım Vakfı yedi yıldır dünyanın çeşitli ülkelerinde, yetim çocuklar için etkinlikler düzenliyor. Şubat, Mart ve Nisan aylarında düzenlediği bu etkinliklerde, gittiği ..

RSS
© 2023 - Batman Basın
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=