Lütfen bekleyin..


"ABD" hakkında yazılar

Tüm dünyanın güvenliği için en büyük tehdit, Büyük Şeytan ABD’dir. Önceden de böyleydi, şimdi de böyle. Uzaktan kumandalı terör örgütleri, fin..
Keşke adaletleri onları yıksaydı. İmam Ali'nin (RA) hilafeti döneminde  yaptıklarını gözetleyen bir şahıs, ayrılırken etrafındakilere bu adamın adaleti, onu yıkacak. Diye söylüyor. İmam ..
Ağustos 2018 tarihinde medyaya yansıyan haberlerde, ABD'nin Pensilvanya Eyaleti'nde Yüksek Mahkeme'nin yayımladığı bir Büyük Jüri Raporu'nda Katolik Kilisesi'nde son 70 yılda binde..
Günlerdir Mısır’da idam edilen 9 genç kardeşimiz-azizlerimiz için ülke ve ümmet olarak kan ağlıyoruz. Bütün bu katliam ve kıyımların sebebi bizim ümmet olamayışımız ve ba..
ABD, tarihin kaydettiği en tehlikeli ve şeytani planlara sahip ülkelerin başında geliyor. ABD nin kurucuları önce Kızılderili insanların memleketlerini işgal ettiler ve onların köklerini kuruttular. Sonra ..
Dünya Sağlık Örgütü (WHO) 1990 yılında eşcinselliği psikolojik hastalıklar listesinden çıkardı. 28 üyeli Avrupa Birliği’nin 17 ülkesinde eşcinsel evlilik yasallaşmış durumda.&nb..
Türkiye ile ABD arasında uzun süredir krize neden olan ABD’li sözde rahip kılıklı casus Andrew Craig Brunson davasında dördüncü duruşmada tanıkların ifadeleri değiştirilerek, Brunson&#..
Emperyalizm; bir milletin sömürü temeline dayanarak başka bir milleti siyasi ve ekonomik egemenliği altına alıp yayılması. (TDK)Dünyanın en emperyalist ülke liderlerinin dillerinden hi&c..
Ümmet olarak içinde bulunduğumuz dağınıklık, parçalanmışlık ve perişanlığa baktığımızda içimiz kan ağlıyor ve çare üretememenin acısıyla yüreğimiz dağlanıyor.İslam coğrafyas..
ABD ve “Sarı domuz” lakaplı başkanı Donald Trump, bütün dünyaya karşısına alarak “ekonomik savaş” başlattı. AB ülkelerine vergi zorluğu, NATO’dan çekilme blöf..
Türkiye olarak çok zor zamanlardan geçmekteyiz.  ABD emperyalizminin hâkim olduğu bir dünyada bize rahat olmayacağı kesin.  Sadece bugün için değil, yarın içinde..
Önceki hafta ABD’li papaz kılıklı casus Andrew Craig Brunson üzerinden ABD yönetiminin küstah tavırları ve doların hızla artması operasyonu sonrası, geçtiğimiz haftada ABD Hazine Bakanlığ..
15 Temmuz ABD ve israil destekli hain darbe girişimi sonrası FETÖ bahanesiyle dindar kitlelere, cemaat ve tarikatlara saldıran halk ve din düşmanları, şimdide İslam’ı tahrif etmek için elinden gele..
15 Temmuz 2016 da ABD ve İsrail destekli olarak FETÖ eliyle yaptırılan darbe ve işgal girişimi, ALLAH’u Teâla’nın o gece halkın kalbine verdiği iman, cesaret ve sekinet sonucu, halkın tekbir ve sal..
100 yıl önce başlayan ihanet planında 100 yıl sonra ikinci aşamaya geçildi. İngiliz ordusunun 9 Aralık 1917'de Osmanlı Devleti'nden aldığı Kudüs’te, işgalin 100. yılında ABD'nin kirli p..
Geçen yıl Ekim ayında Suudî Arabistan’ın Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, ülkesinin ‘Ilımlı İslâm’a’ döneceğini beyân etmişti.   Bu beyândan s..
Her yıl manevi iklim atmosferine girdiğimizde illaki İslam düşmanları İslam’a ve Müslümanlara kin, adavet ve düşmanlıkta sınır tanımayacak şekilde saldırıya geçiyorlar. Şeytanların bağlan..
Bu tabir eski başbakan Süleyman Demirel için söylenirdi. Şimdi o yok, ancak her devrin adamı ve her devirde iktidar olanlar var.Evet, iktidarlar değişiyor, farklı partiler geliyor, ülkede darbe ..
ABD, 11 Eylül 2001 saldırılarından sonra da Ortadoğu’da izlediği politikada değişiklik yaparak Büyük Ortadoğu Projesini devreye soktu. Bu bölgede tam hâkimiyet kurmaya çalışmaktadır..
İnsanları imtihan gereği Hak yoldan saptırmak için müddet verilen; Allah’ın lanetine uğramış ve kovulmuş şeytandan elbette hayır gelmez ve dost olmaz. Aynı şekilde şeytanın yolundan giden ve onun taktik..
Soykırım:TDK: Bir insan topluluğunu ulusal, dinsel vb. sebeplerle yok etme, jenosit, genosit.https://tr.wikipedia.org; Irk, canlı türü, siyasal görüş, din, sosyal durum ya da başka h..
Geçen hafta telefonuma bir mesaj geldi.“Hayırlı günler hocam, nasılsınız?”Ben de, “Teşekkürler, Ortadoğu’da ve Türkiye’deki olaylar çok yoğun bir şe..
Demokrasi, “Ükelere demokrasi, insan hakları ve özgürlük getireceğim” diyen ve özgürlükleri ve insan haklarını en fazla ihlal edenlerin rejimidir.Tarihin hiç..
  Kötülüğe karşı olmak, insani ve İslami bir sorumluluktur. Ancak sırf muhalif olduğu için karşıtlarını yalan ve iftiralarla karalamak, bizatihi kötülüğün de kötüs..

RSS
© 2019 - Batman Basın
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=