Lütfen bekleyin..


"ABD" hakkında yazılar

Amerikalılar, ülkeleri işgal etmek için değişik özelliklere sahip Truva atları yaptılar. Bu Truva atları sayesinde birçok ülkeyi kendilerine bağladılar. Bu Truva atları bazen devlet başkanı, ..
Geçen ay Hacire Akar adlı annenin kaçırılan oğlu için yaptığı eylemin ardından ülke gündemine giren annelerin oturma eylemi her gün farklı ailelerin katılımıyla artarak devam ediyor...
Diyarbakır'da Hacire annenin, 3 Eylül’de oğlu Mehmet'i PKK'nın elinden kurtarmak için HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde başlattığı oturma eylemi dalga dalga yayılarak kitlesel bi..
Yaklaşık 3yıl önce yaşadığımız sorun verilen sözlere rağmen çözülmediği gibi, şehrimize gelen uçaklarda çeşitli saiklerle tek tek alınıyor.Ulaşım ve iletişimin bu kadar ö..
Amerika Birleşik Devletleri'nin liderliği altında II Dünya Savaşı'na girmiş olan devletler kendi aralarında toplanarak dünyayı istedikleri şekilde yönetmek için plan yaparlar. Amerika, ..
15 Temmuz 2016 da ABD ve İsrail destekli FETÖ eliyle yaptırılan darbe ve işgal girişimi, ALLAH’u Teâla’nın o gece insanımızın kalbine bahşettiği iman, cesaret ve sêkinet sonucu, halkın tekbir..
Tüm dünyanın güvenliği için en büyük tehdit, Büyük Şeytan ABD’dir. Önceden de böyleydi, şimdi de böyle. Uzaktan kumandalı terör örgütleri, fin..
Keşke adaletleri onları yıksaydı. İmam Ali'nin (RA) hilafeti döneminde  yaptıklarını gözetleyen bir şahıs, ayrılırken etrafındakilere bu adamın adaleti, onu yıkacak. Diye söylüyor. İmam ..
Ağustos 2018 tarihinde medyaya yansıyan haberlerde, ABD'nin Pensilvanya Eyaleti'nde Yüksek Mahkeme'nin yayımladığı bir Büyük Jüri Raporu'nda Katolik Kilisesi'nde son 70 yılda binde..
Günlerdir Mısır’da idam edilen 9 genç kardeşimiz-azizlerimiz için ülke ve ümmet olarak kan ağlıyoruz. Bütün bu katliam ve kıyımların sebebi bizim ümmet olamayışımız ve ba..
ABD, tarihin kaydettiği en tehlikeli ve şeytani planlara sahip ülkelerin başında geliyor. ABD nin kurucuları önce Kızılderili insanların memleketlerini işgal ettiler ve onların köklerini kuruttular. Sonra ..
Dünya Sağlık Örgütü (WHO) 1990 yılında eşcinselliği psikolojik hastalıklar listesinden çıkardı. 28 üyeli Avrupa Birliği’nin 17 ülkesinde eşcinsel evlilik yasallaşmış durumda.&nb..
Türkiye ile ABD arasında uzun süredir krize neden olan ABD’li sözde rahip kılıklı casus Andrew Craig Brunson davasında dördüncü duruşmada tanıkların ifadeleri değiştirilerek, Brunson&#..
Emperyalizm; bir milletin sömürü temeline dayanarak başka bir milleti siyasi ve ekonomik egemenliği altına alıp yayılması. (TDK)Dünyanın en emperyalist ülke liderlerinin dillerinden hi&c..
Ümmet olarak içinde bulunduğumuz dağınıklık, parçalanmışlık ve perişanlığa baktığımızda içimiz kan ağlıyor ve çare üretememenin acısıyla yüreğimiz dağlanıyor.İslam coğrafyas..
ABD ve “Sarı domuz” lakaplı başkanı Donald Trump, bütün dünyaya karşısına alarak “ekonomik savaş” başlattı. AB ülkelerine vergi zorluğu, NATO’dan çekilme blöf..
Türkiye olarak çok zor zamanlardan geçmekteyiz.  ABD emperyalizminin hâkim olduğu bir dünyada bize rahat olmayacağı kesin.  Sadece bugün için değil, yarın içinde..
Önceki hafta ABD’li papaz kılıklı casus Andrew Craig Brunson üzerinden ABD yönetiminin küstah tavırları ve doların hızla artması operasyonu sonrası, geçtiğimiz haftada ABD Hazine Bakanlığ..
15 Temmuz ABD ve israil destekli hain darbe girişimi sonrası FETÖ bahanesiyle dindar kitlelere, cemaat ve tarikatlara saldıran halk ve din düşmanları, şimdide İslam’ı tahrif etmek için elinden gele..
15 Temmuz 2016 da ABD ve İsrail destekli olarak FETÖ eliyle yaptırılan darbe ve işgal girişimi, ALLAH’u Teâla’nın o gece halkın kalbine verdiği iman, cesaret ve sekinet sonucu, halkın tekbir ve sal..
100 yıl önce başlayan ihanet planında 100 yıl sonra ikinci aşamaya geçildi. İngiliz ordusunun 9 Aralık 1917'de Osmanlı Devleti'nden aldığı Kudüs’te, işgalin 100. yılında ABD'nin kirli p..
Geçen yıl Ekim ayında Suudî Arabistan’ın Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, ülkesinin ‘Ilımlı İslâm’a’ döneceğini beyân etmişti.   Bu beyândan s..
Her yıl manevi iklim atmosferine girdiğimizde illaki İslam düşmanları İslam’a ve Müslümanlara kin, adavet ve düşmanlıkta sınır tanımayacak şekilde saldırıya geçiyorlar. Şeytanların bağlan..
Bu tabir eski başbakan Süleyman Demirel için söylenirdi. Şimdi o yok, ancak her devrin adamı ve her devirde iktidar olanlar var.Evet, iktidarlar değişiyor, farklı partiler geliyor, ülkede darbe ..

RSS
© 2019 - Batman Basın
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=