Lütfen bekleyin..


"CHP" hakkında yazılar

Bu köşeyi takip ediyorsanız uzun zamandır Kılıçdaroğlu’nun Erdoğan’ın karşısına çıkacağını Cumhurbaşkanlığının yahşi cazibesi karşısında iradesine hâkim olamayacağını söylediğimi..
Bir adamın meclislerde çok dengesiz konuşan ve bu yüzden her defasında babasını zor duruma sokan, onu mahcup eden bir oğlu varmış. Babası artık dayanamamış ve oğluna meclislerde konuşma konusunda tahdit getir..
Kılıçdaroğlu İzmir’de yaptığı açıklama ile siyaset kazanını fokurdattı ve 6’lı masanın fonksiyonunu felç etti. Gerçi son günlerde bileşenlerin farklı yerlerde ikili-ü&cce..
Ey Ziya Paşa! Yıllar önce ‘‘Ne günlere kaldık ey gazi hünkâr, katır defterdar oldu, eşek mühürdar’’ dediniz ve şiir dünyamıza bir damga vurdunuz. Kalk da bizim ..
Geçtiğimiz hafta teşhirciliği ile dikkat çekmeye çalışan sözde bir şarkıcı müsveddesinin 4 ay önce bir konserde İmam Hatip Liselilere yönelik ağır hakareti ülke gündemin..
Cumhurbaşkanlığı seçimlerine her geçen gün bir gün daha yaklaşıyoruz. Bildiğiniz gibi cumhurbaşkanlığı seçimlerine bir seneden az bir zaman kaldı. Muhalefet partileri taktik kılıfıyla ge&cc..
Ayasofya Müzesi'nin eskiden olduğu gibi camiye çevrilmesi, Taksim'de caminin yapılması, köprü ve havaalanlarının yapılışına, şehir hastanelerinin yapılışlarına karşı çıkmak, Ana muhal..
Ali Babacan: “DEVA Partisi, önümüzdeki seçimlere kendi adıyla, kendi şanıyla, kendi logosuyla girme kararını almıştır.”            Bence de CHP ile a..
  Ekrem İmamoğlu resmi hesabında gezi olayları için: "Gezi davasında verilen karar milyonlarca insanın vicdanını yaraladı. vicdanla verilmeyen kararları bu ülke hiç kabul etmedi ve sindirmedi..
Gündemden uzak durmanın insan psikosu ve ruhu üzerinde etkisi yadsınamaz. Bu nedenle beden bakımı gibi ruh bakımı yapmak için zaman zaman gündemden uzaklaşmak gerekiyor. Aynen bir arabanın bakımını ..
Adamın biri bir mecliste bir eşek fıkrası anlatır. Dinleyicilerden birisi bu fıkraya öyle bir güler ki karnına kramp girer, dengesini kaybeder, düşer, gözlerinden yaşlar akar. Kendine geldiğinde de fı..
Adamın biri bir öküz almak için araştırma yapar. İyi bir öküz bulur. Sahibinden öküzün durumu hakkında bilgi almak ister. Öküz sahibi, "Benim öküzüm..
İmtihan için gönderildiğimiz şu fani dünyada herkes kendisine yüklenen misyonun gereğini yerine getirerek görevini yapıyor. Bu noktada kimse kimseye neden görevini yapıyorsun? Deme hakkına..
 Dedelerimiz anlatırdı; iki kişi iddiaya tutuşmuş. Birisi eğitim önemli iddiasında, diğeri de huy, karakter, tabiat daha önemli iddiasında…Bir başka deyişle birisi her şey eğitimdir demiş, d..
CHP Grup Başkanvekili Özgür(!) Özel, TBMM’de yaptığı basın toplantısında Diyanet'in 2013 yılında başlattığı 4-6 yaş Kur’an kurslarını eleştirdi. Özel, okul öncesine verilen din eğ..
Okuduk. Hem de tarihin şahitliğinde okuduk. Amerika, Avrupa ve Rusya ile birlikte hareket ederek Ermeni ve Yahudilerin önderliğinde Osmanlı Devleti'ni nasıl yıktıklarını okuduk. Bu zalimleri unutamayız. Halkımız..
Soyadı İmamoğlu olan ama icraatları imamlıktan ve imamın oğlunun yaptıklarıyla bağdaşmayan bir hareket içindedir. Zaten bunların bütün tarihleri İslam'dan uzaklaştırılmış olan Müslüman halk..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Helalleşme” çıkışı artçı sarsıntılarla da olsa gündemdeki yerini koyuyor. İktidar çevreleri zaman zaman Kılıçdaroğlu&rsq..
Geçtiğimiz hafta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Mersin'de gazetecilere yaptığı "Siyasi cinayetler kaygım var. Erdoğan gitmemek için her şeyi yapacaktır" söz..
ABD ve NATO’nun Afganistan’da mağlup olmasını sindiremeyen ABD kuklası kesimler, ABD’nin mağlubiyet ve rezil olmasını örtbas etmek için her fırsatı kullanarak İslam’a saldırmaktan geri..
Tarihe postmodern darbe olarak geçen 27 Nisan 2007 e-muhtırası üzerinden tam 14 yıl geçti. Bu darbeyi de, başta 15 Temmuz darbe girişimi olmak üzere diğer tüm darbeleri de algı operasyonlarıy..
Amirallerin bildirisiyle ilgili yazılar okumaktan sıkılmışsanız buyurun buradan devam edelim…                  Köşe yaz..
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın partilere şöyle bir çağrısı olmuştu: “Gelin yeni anayasa tekliflerimizi yıl içinde hazırlamaya başlayalım ve tartışalım”. Tam da herkesin zamları, ha..
Geçen hafta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı “Sözde Cumhurbaşkanı” diye nitelemesi siyasette fırtınalar koparttı. Fırtına bu hafta d..

RSS
© 2022 - Batman Basın
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=