Lütfen bekleyin..


"NATO" hakkında yazılar

Aradan geçen 27 yıla rağmen Boşnak halkının, dolayısıyla Müslüman Dünyanın yarası kanamaya, kurban yakınlarının derin acısı yürekleri yakmaya devam ediyor.Dört yıl süren savaşın n..
​Bir olaydan, bir hadiseden dersler çıkarmanın amacı önümüzü görmemiz içindir. O olaydan dersler çıkarılıp ibret aldığımızda bir dağın zirvesine çıkmamız gibi gör..
Rusya, Ukrayna işgalini 24 Şubat 2022 tarihinde başlattı. Saldırılarını 13. günde de devam ettiriyor. Bu zaman zarfında şimdilik yüzlerce ölü, bombalanan şehirler ve bir milyondan fazla Ukraynalı, kom..
Geçtiğimiz Perşembe günü sabah saatlerinden beri bütün dünya Rusya’nın Ukrayna’yı işgalini konuşuyor ve takip ediyor.Uzun süredir devam eden gerilim ve kriz sonunda iş..
Uzun zamandır ABD Müslüman ülkeler arasında şeytanlık yapıp, Müslüman ülkeleri bir biriyle savaştırıp silahlarını satıyordu ve buraları işgal ediyordu. Şu anda savaştıracağı Müslüm..
ABD ve NATO’nun Afganistan’da mağlup olmasını sindiremeyen ABD kuklası kesimler, ABD’nin mağlubiyet ve rezil olmasını örtbas etmek için her fırsatı kullanarak İslam’a saldırmaktan geri..
Dünyayı yöneten egemen güçler kurdukları kirli düzen ile dünyanın her tarafına hükmetmenin planını kurmuşlar ve stratejilerini bu düzen içinde yapmaya devam ediyorlar...
11 Temmuz 2019 Srebrenitsa soykırımının 24. Yıldönümü. Ratko Miladiç komutasındaki Bosna Sırp ordusu tarafından Srebrenitsa’da şehit edilen en az 8372 savunmasız Müslümanı rahmetle a..
Rakka operasyonu başladı.Rakka, Suriye’nin kuzeydoğusunda bir şehir. Türkiye NATO’da ABD ile müttefik. NATO (Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü) dünyanın ..
NATO liderleri, Brüksel'de "NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Toplantısı" için bir araya geldi.NATO’nun yeni karargâhı gerçekleştirilen törenle, Belç..
Küresel güçler büyük bir kriz yaşıyor.NATO giderek daha işlevsiz bir hale geldi. BM’den umutlar tamamen tükendi. Avrupa Birliği (AB) zaten dağılma sürecine girdi. IMF ve D&u..
Oyunların içerisinde oyunlar, planların içerisinde planlar ve kurgular var. Küresel oyunlar,en üst perdeden kurgulanarak piyonlar tarafından dünya sahnesinde oynanıyor. FETÖ..
15 Temmuz darbe girişimi ve ardından yaşananlar sonrası TV'lerde boy gösterenler eliyle yeni bir oyunla karşı karşıyayız.Bu zevat, FETÖ'nün darbe girişiminden sonra Ergenekon ve balyozcu diye a..

RSS
© 2023 - Batman Basın
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=