Lütfen bekleyin..


"emperyalistler" hakkında yazılar

TDK: Yobaz, bir düşünceye, bir inanca aşırı ölçüde bağlı olan (kimse).Yobazlık ise; yobaz olma durumu, yobazca davranış.Yobazlığın temelini taassup duygusu oluşturur. Bu da kişinin sevd..
Emperyalistlerin İslam toplumu ve geleceğimiz olan gençlerimizi-nesillerimizi türlü planlarla İslam’dan uzaklaştırmak adına geliştirdiği yozlaştırma ve ifsad projelerine çok defa dikkat &cce..
Son zamanlarda yine batıdan alınma sözleşme ve kanunlar gündeme geldi. Bu sözleşme ve kanunları sözde muhafazakar görünümlü Avrupa ve batı karşısında kompleks içinde olan &l..
İslam dünyası olarak küresel emperyalizm ve siyonizminin oyun ve saldırıları ile tüm coğrafyamız kan ağlıyor. Ümmetin evlatları kurulan hain proje ve yüzyıllık planların farkına varmadığı ve bili..
Son bir haftadır Sosyal Medyada Afrin’de kaçırıldıktan sonra canına ve namusuna kıyılan bir genç kızın haberi dolaşmaktadır. Her zaman olduğu gibi kimileri ırk, kimileri ideoloji üzerinden muhali..
Yılın ilk Cuma günü sabaha karşı işgalci ABD, Uluslararası Bağdat Havalimanı'ndaki Haşdi Şabi konvoyuna düzenlediği hava saldırısında, İran Devrim Muhafızları'na bağlı Kudüs Gücü'..
Müslümanlar her konuda olduğu gibi dini, içtimai ve siyasi konularda da şuurlu ve bilinçli olmalıyız. Sadece kalbi temiz ve ibadetlerine önem vermek te yetmiyor, İslam düşmanı emperyalis..
Günlerdir Mısır’da idam edilen 9 genç kardeşimiz-azizlerimiz için ülke ve ümmet olarak kan ağlıyoruz. Bütün bu katliam ve kıyımların sebebi bizim ümmet olamayışımız ve ba..
Emperyalistlerin İslam toplumunu ve geleceğimiz olan gençlerimizi, nesillerimizi türlü planlarla İslam’dan uzaklaştırmak yolunda geliştirdiği yozlaştırma ve ifsad projelerine daha önce dikkat ..
Son 300 yıldır İslam dünyası olarak, özellikle de Osmanlının yıkılışından sonra büyük bir sıkıntı ve acziyet içindeyiz. İslam düşmanları; Küresel emperyalizm ve Dünya siyonizmi, ..
Ümmet olarak içinde bulunduğumuz vaziyete ve sıkıntılara baktığımızda içimiz kan ağlıyor ve yüreğimiz dağlanan vahim bir kısır döngü içinde olduğumuzu görüyoruz.&nbs..
Satranç oyununu bilenler, piyonun bu oyunda ne tür görevleri olduğunu bilir. Oyun kurmak ve kazanmak için hamleler yapılır, bu hamlelerde esas taşları korumak ve hamle kabiliyetlerini artırmak i&c..
Müslümanlar her konuda olduğu gibi dini, içtimai ve siyasi konularda da şuurlu ve bilinçli olmalıdırlar. Maalesef Müslümanlar birçok hayati alanı ihmal ettikleri için, yapı..
Halepçe katliamının 28. Yıldönümüdür. Her 16 Mart’ta bu acıyı tekrar yaşıyor ve faillerini lanetle anıyoruz. 1988 yılında, Irak diktatörü Saddam tarafından Halepçe kentin..
İnsanlık sürekli olarak propaganda ve algı operasyonları ile egemen despot güçlerin isteği doğrultusunda yönlendirilmeye çalışılmıştır. Olmayan bir şeyi olmuş gibi göstermek bir yana, ol..
Geçtiğimiz Cumartesi günü Ankara'da sol kesime mensup sendika, parti ve STK'ların düzenleyeceği "Emek, barış, demokrasi" mitingi öncesi Ankara Tren Garı yakınındaki toplanma y..
        Yine bot faciası, yine mülteci ve ölenlerin dördü çocuk… Daha konuşmasını öğrenememiş bu masum ve günahsız çocuklar kimden ve kimlerden ka&cc..

RSS
© 2021 - Batman Basın
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=