Lütfen bekleyin..


"pkk" hakkında yazılar

Unutamam, Kur'an dersi veren alimleri idam edenleri, şapka takmadığı için îdam edilen dedelerimizi,Camilerin ahıra çevrildiği zamanları, milli bayramlarda liseli kızlara külot ve askılı a..
İmtihan için gönderildiğimiz şu fani dünyada herkes kendisine yüklenen misyonun gereğini yerine getirerek görevini yapıyor. Bu noktada kimse kimseye neden görevini yapıyorsun? Deme hakkına..
Evet, geçen sene bugünlerde bilgisayarımın karşısına geçmiş: “Bazı Acılar Vardır ki” diye bir başlık atmış ve başlığın altını şöyle doldurmuştum: “Türkiye’de günd..
28 Şubat 1997'de yapılan post modern ihanet darbesinin üzerinden tam 24 yıl geçti. İslam’ı ortadan kaldırma amaçlı İsrail destekli 28 Şubat darbesini planlayan hain klikler, bu sürecin e..
Olduk olası birileri kendilerini toplumun veya bir kesimin sözcüsü olarak gösterir, onlar adına mücadele ettiğini söyler ve kendilerini “kurtarıcı” olarak gösterir. Lakin ya..
Uzun süredir ülke gündeminde olan Suriye’nin kuzeyine yönelik operasyon ABD’nin oyalama taktiklerinin ardından 9 Ekim Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sosyal m..
Kandan başka bir çözüm bulun. Hiçbir ülke, hiçbir millet öldürerek başarıya ulaşamaz. Belki belli bir süre baskı altında tutar, korkutur, ama bir zaman sonra tekrar sava..
Geçen ay Hacire Akar adlı annenin kaçırılan oğlu için yaptığı eylemin ardından ülke gündemine giren annelerin oturma eylemi her gün farklı ailelerin katılımıyla artarak devam ediyor...
Diyarbakır'da Hacire annenin, 3 Eylül’de oğlu Mehmet'i PKK'nın elinden kurtarmak için HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde başlattığı oturma eylemi dalga dalga yayılarak kitlesel bi..
Türkiye ile ABD arasında uzun süredir krize neden olan ABD’li sözde rahip kılıklı casus Andrew Craig Brunson davasında dördüncü duruşmada tanıkların ifadeleri değiştirilerek, Brunson&#..
Dört yıl Suriye'de ABD tezgahı ile sözde IŞİD ile PYD arasında Kobani'de yaşanan çatışma ve PYD güçlerinin IŞİD karşısında varlık gösterememesi ile “Kürtleri İslam&rsq..
ABD, 11 Eylül 2001 saldırılarından sonra da Ortadoğu’da izlediği politikada değişiklik yaparak Büyük Ortadoğu Projesini devreye soktu. Bu bölgede tam hâkimiyet kurmaya çalışmaktadır..
Geçen hafta telefonuma bir mesaj geldi.“Hayırlı günler hocam, nasılsınız?”Ben de, “Teşekkürler, Ortadoğu’da ve Türkiye’deki olaylar çok yoğun bir şe..
Terörle mücadelenin ismini doğru koymak lazımdır. Terörist dediğimiz unsurlar nasıl oluştu? Oluşumuna sebep olan kaynaklar nelerdir? Onları tespit etmek gerekir.      &nbs..
      Amerika, büyük şeytan görevini her yerde ve her zaman  layıkıyla yürütmeye çalışıyor. “Şeytan insanları günaha ve yanlışa sürükler. Ondan son..
25 Eylül 2017 tarihinde Kuzey Irak Kürt bölgesinde bir referandum düzenlenecek. Bu karar ilk alındığında çoğu çevre dudak bükmüş, ilk etapta üzerinde konuşmaya değer bir h..
31 Temmuz 2010 gece saatlerinde PKK’nın önce petrol sahasına saldırması ardından Demirbilek (Meymuniye) Köyü yoluna mayın yerleştirmesi sonucu Salih, Sadi, Sıddık Özdemir ve Avukat Sedat Öz..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, milletvekili Enes Berberoğlu’nun ceza alarak hapse girmesi sonrası sözde başlattığı “Adalet Yürüyüşü” ile &..
Tarihte bazı Temmuz ayları vardır ki, o ayda meydana gelen sıcak olaylar, Temmuz’un kavurucu sıcaklığını gölgede bırakır.Ülkelerin tarihinde de kapkara sayfalar açar. 24 yıl önce, 1993 Tem..
Ana muhalefet liderinin ‘adalet’ adlı yürüyüşü devam ediyor. Yürüyüş kafilesi İstanbul’a yaklaştıkça, yabancıların ilgisi de artıyor. Son olarak uluslararası aj..
MİT tırlarının görüntülerinin yayınlanması davasında suçlu bulunan CHP milletvekili Enis Berberoğlu, 25 yıl hapis cezasına çarptırıldı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Enis Berberoğlu&r..
Uzun süredir Suriye sınırına askeri sevkiyat devam ediyor. Bu askeri hareketlilik Ramazan ayında da hız kesmeden devam etti. ABD tarafından Suriye’nin kuzeyinde PYD üzerinden oluşturulmak istenen fiili bi..
Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına girmenin mutluluğunu ve heyecanı ümmetçe yaşayalım inşallah diye herkes dua ederken, İslam düşmanları yi..
Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına girmenin mutluluğunu ve heyecanı ümmetçe yaşayalım inşallah diye herkes dua ederken, İslam düşmanları yi..

RSS
© 2022 - Batman Basın
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=